Wilczki Lesko

Switch to desktop Register Login

„WILCZKI” ZWYCIĘŻAJĄ NA BOISKU LIDERA!

W pierwszym meczu rundy rewanżowej Podkarpackiej Ligi Młodzików Starszych drużyna UKS SP „Wilczki” Lesko pokonała dotychczasowego lidera rozgrywek – zespół „Stali” Nowa Dęba 4:2.

W pierwszej fazie meczu obie drużyny prowadziły wyrównany pojedynek. Gospodarze finalizowali swoje akcje strzałami z dystansu lub dośrodkowaniami w pole karne lecz w bramce skutecznie i pewnie interweniował Łukasz Horodejczuk a na przedpolu Nikodem Osinak. „Wilczki” z kolei próbowały szybkich kontrataków i akcji oskrzydlających w których brylowali Szymon Latusek, Mikołaj Kaczmarski i Szymon Kunach. Od 20 minuty meczu zarysowała się przewaga „Wilczków” czego efektem były sytuacje bramkowe – nie wykorzystane jednak przez Szymka i Wiktora Zagórskiego. Dopiero ostatnia akcja I połowy zakończyła się sukcesem – gola „do szatni” precyzyjnym strzałem w róg bramki zdobył Szymon Latusek. Przełamanie indolencji strzeleckiej nastąpiło tuż po przerwie, kiedy to „Wilczki” w krótkim odstępie czasu strzeliły rywalom 3 gole. Szybkie, składne akcje i prostopadłe podania między obrońców skutecznie finalizowali Tomasz Kaczmarski i dwukrotnie Szymon Latusek. Nasza drużyna zdominowała rywali w tym fragmencie meczu, stwarzając kolejne, tym razem niewykorzystane sytuacje bramkowe. Ambitnie grający gospodarze nie złożyli broni, wytrwale dążąc do zmiany rezultatu. Swój cel osiągnęli zdobywając w końcowej fazie meczu dwie bramki.

„Stal” Nowa Dęba – UKS SP „Wilczki” Lesko 2:4 (0:1)

- bramki: 29’ 33’35’ Szymon Latusek, 32’ Tomasz Kaczmarski

UKS SP „Wilczki” Lesko reprezentowali: Łukasz Horodejczuk, Nikodem Osiniak, Stefan Rogaliński, Mikołaj Kaczmarski, Maciej Piszko, Szymon Kunach, Antoni Radłowski, Marcel Siuciak, Szymon Latusek oraz Tomasz Kaczmarski, Hubert Stachyra, Stanisław Buksztel, Szymon Brajewski, Wiktor Zagórski, trenerzy Mariusz Nieznański, Witold Maciela, kierownik drużyny Wojciech Kaczmarski.